Hakkımızda

About us

Biz Kimiz ?

Kaçış Oyunu Tutkunları. Kaçış oyunlarının her birine gitmeyi hedefleyip, gittiği oyunları yorumlayan bir grup çatlak insan :) Her an kapınızı çalabiliriz. 

İster korku olsun, isterse macera... Nerede bir kaçış oyunu görürsek bizler oradayız. Kendimize yüklediğimiz objektif yorumlama mantalitesiyle çok fazla oyuna gidip, kaçış oyunlarının kendilerini geliştirmesi ve daha akıcı bir hal alması adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Amacımız kaliteli kaçış oyunu sayısı yükseltmek, oyunlara daha fazla katılım sağlanmasına aracılık etmek. Misyon edindiğimiz hobi amaçlı eğlencemizde sizlere de yardım edebiliyorsak ne mutlu bizlere... Lütfen bizi güzel oyunlardan esirgemeyiniz...

Ekibimiz

Ekibimiz beş çatlak kafadarın bir araya gelip, kaçış oyunlarına gitmesiyle aklımızda yanan ampül sonucu oluşmuştur. Oyunlardan gelen geri bildirimler doğrultusunda "Sizden harika bir ekip olur" cümleleri bizleri gaza getirmiş ve LockeyFive ekibi meydana gelmiştir. Ekibimiz her ihtimalleri düşünüp, bunun hastalığı, sağlığı ve taze kan ihtiyacı doğrultusunda 6. Ekip arkadaşıda yetenek bulmacası ve kura sonucu ile ekibe dahil etmiştir.

Burçak ÇınarWeb/Grafik Tasarımcısı
Yiğit BayramYazılım Mühendisi
Cansu ÇınarBilgisayar Programcısı
Aysun KaramanBilgisayar Mühendisi
Yücel BayramYazılım Mühendisi
Nilüfer YılmazYazılım Uzmanı
Güney BulutBeden Eğitimi Öğretmeni
Başak ÇınarSu Ürünleri Mühendisi