Lanetli Hapishane - Kaçış Oyunu İncelemesi

/ Perşembe, 21 Nisan 2016 / İlk yorumlayan ol! Kategori İncelemeler

Tecrübelerinin karması ile kendisine yeni bir yer edinen “Lanetli Ev” ailesi ikinci kaçış oyunu “Lanetli Hapishane” ile yine korku ve eğlence faktörünü harmanlamayı becermiş. Gizemli bir başlangıç ile start veren oyun adım adım yükselen adrenalin duygusunu oyuncuya işlemesini gayet iyi becermiş. Envarterlerin düşük kalitede olması, kriptolarda geçirilen sürecin artmasına neden olsa da korku oyununda görmeyi seveceğimiz türden bulmacalara sahip evimiz. Klasik bulmacalar ile, mekanik kriptoların kullanımı yerinde olmuş fakat daha özgün bulmacalar beklerdik “Lanetli Ev” ailesinden. Korku faktörünü her zamanki gibi elinden gelenin en iyisini yapan oyunumuz, doğaç yetenekleri ile 60 dakika boyunca sizin keyifle ayrılmanız için çalışmaktadırlar. Korku ve eğlence istiyorsanız durmayınız...

 

Ek Bilgi

  • Oyun Güvenliği Tehdit Unsurları: Oyun Güvenliği Tehdit Unsurları
  • Kaçış Oyunu Künyesi:

    Lanetli Ev, arkadaşlarınla birlikte 1 saat korku ve eğlence dolu dakikalar geçirebileceğin Korku Temalı Gerçek bir Evden Kaçış Oyunu’dur.
    Arkadaşlarınla birlikte bilmediğin bir eve gireceksin. Evde tüm kapıları arkandan kilitlenmiş bulacaksın. Buradan kurtulmanın tek yolu laneti bozacak olan tılsımlı heykeli bulmak. Evde adeta bir dedektif gibi dolaşarak bulmacaları çözüp anahtarları bulup tüm odaları sırayla dolaşmalısın. Fakat etrafında bu denli ürkütücü olaylar gelişirken bu evden kaçmak hiç de kolay olmayacak.

    Ayrıca bu evde arkadaşlarına doğum günü, evlilik teklifi vs gibi hoş süprizler de hazırlayabileceğini unutma.

Okunma 999 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 04 Mayıs 2016 14:07

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.