Last Scream - Kaçış Oyunu İncelemesi

/ Çarşamba, 04 Mayıs 2016 / İlk yorumlayan ol! Kategori İncelemeler

 

İzmir LockeyFive ekibizimin son durağı idi “Last Scream”... Korku ve gerilim tarzı oyunseverlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken İzmir oyunlarından bir tane daha. İlk kaçış oyunu “Last Exit”ten sonra Last Scream’i açan Mustafa Bey’i akıcı oyunundan dolayı tebrik ediyoruz. Hikayeyi oyunseverelere hissettirip aynı tempoda uyum sağlayan bir oyun olmuş. Başından sonuna kadar gerilim heyecanını hissedebileceğiniz sürprizlere de yer veren “Last Scream” envanter kalitesinde birtakım düzeltmelere gidildiğinde sürenin oyuna çok rahat yetebileceğini düşünüyoruz. Dekorda ise çok rahatsız edici unsur olmadığını belirtmek isteriz. Oyun oynamak isteyenlere tavsiyemizdir. Gidin ve çığlık atın !!!

 

Ek Bilgi

 • Oyun Güvenliği Tehdit Unsurları: Oyun Güvenliği Tehdit Unsurları
 • Kaçış Oyunu Künyesi:

  Oyun insanlar üzerinde illegal deneyler yapan Waverly Hills isimli çılgın profesörün deneyler yaptigi evinde gecer.

  Yapılan son deney herseyin başlangıcı olmuştur.

  Evin zindaninda hapsedilen insanlara enjekte edilen son bileşim Denek olan insanlarin beyninin %53′ ünü kullanabilmektedir.Saldirmak için gereken anı beklerler.

  Bunu önceden sezen Profesorlerden biri yardım amacıyla dünyaca ünlü diğer profosörlere mail atar ve yardım çağrısında bulunur.

  Ama o sırada bütün denekler çığrından çıkıp bütun akıl hastanesini ve profesorleri ele geçirir ve yollanan maildekı profösörleri beklerler ..

  Sira digerlerindedir… İnsan denekleri’nin amaci; bu sıradışı eve gelen profösörleri katledip bütün insanlığı ele gecirmek ve yeni bir insan ırkı meydana getirip dünyaya hükmetmek

  Sen ve Ekibin bu insan deneklerini alt edebilicekmisiniz? profesörleri kurtarabilecekmisiniz? Cesaretiniz bu evden kurtulmaya yetecek mi? Ekibini kur ve Last Scream’in kahramanı ol…

Okunma 694 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 04 Mayıs 2016 14:05

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.