Frankenstein - Kaçış Oyunu İncelemesi

/ Cuma, 27 Mayıs 2016 / İlk yorumlayan ol! Kategori İncelemeler

Frankenstein'in adını duymayanımız yoktur, hikayesini bilmeyenimiz de. Fakat bu hikayeyi farklı bir açıdan yaşarken, karanlık mekanlarda koşuşturmaya, korkuyu üst seviyede hissetmeye ne dersiniz? Deneyimleyeceğiniz oyunun mekan ferahlığı ve atmosferi sizi “biz neredeyiz” diye sorgulatacak, bunu düşünürken de bol bol eğleneceksiniz. Oyunda bir çok güvenlik önleminin de alındığını belirmek isteriz. Oyunun bulmacaları korku oyunlarında pek rastlayamayacağımız türden desek yanlış bir ifade olmaz. “Escape İstanbul” kalitesini burada da sezmek mümkün. Yalnız ekibin ilk oyunu olan “007 Top Secret ” ile kriptoları kıyaslamak doğru olmaz. Kriptolar olabildiğince korku oyununa göre seviyesi düzenlenmiş durumdadır. Beğendiğimiz finallerden birini yaşattığı için oyun ekibine minnettarız.

 

Ek Bilgi

  • Oyun Güvenliği Tehdit Unsurları: Oyun Güvenliği Tehdit Unsurları
  • Kaçış Oyunu Künyesi:

    Bilgisayarlarda ya da online olarak oynanan kaçış oyunlarının heyecanını gerçek hayatta yaşamanızı sağlıyor.Frankenstein Kadıköy Korku Evi konsepti ile ortaya çıkan oyun ürpertici ve en çok beğenilen bir filmin gerçek anlamda sizlere yaşatıyor. Escape İstanbul ekibinin yepyeni korku oyunu Franskenstein ile eğlenceli bir 60 dakika geçirmeye hazır olun! Yapmış olduğunuz görevlerin hemen peşinden başarılı olursanız şayet odadan kaçabileceksiniz. Oyun mantığı olarak ipuçları ve şifrelerle yönetilmektedir. Sizler bu şifreleri ipuçları yardımı ile bularak anahtarlara erişiyorsunuz ve kapıları açıyorsunuz. Kapıları açmayı muvaffak olursanız bu odadan kurtulabileceksiniz. Bu görevi bitirmek için tam 60 dakikanız bulunmaktadır.

    Frankenstein Kadıköy Korku Evi ; Çılgın bilim insanı Dr. Frankenstein’ın torunu daha önceki eşyalar arasında dedesinin ajandasını bulur ve çalışmalarını devam ettirir. Emeli simya, elektrik gücü ve teknolojiyi kullanıp, et ve çeliği bir araya getirmek ve gücü sonsuz olan bir silahlı güç yaratmak ve dünya hâkimiyetini ele geçirmektir. Deneylerine uzun zaman önce başlamıştır zaten. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ istihbaratı olayı incelenmesi için daha önceki operasyonlarda üstün başarılar ele geçirmiş korkusuz bir FBI takımını Yüzbaşı Harrison önderliğinde görevlendirir. Bu takım korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacakları bu tehlikeli görevde ya yeni düşmanı alt etmek için şart olan cesareti bulacaktır, veyahut can verecektir.

    Frankenstein rezervasyon işlemleri esnasında doğru cep telefonu numaranızı girmeniz gerekiyor zira teyit için ekipler sizi arayacaktır. Rezervasyon yaptırmak için internet sitesindeki takvim üzerinden uygun gün ve saati seçebilirsiniz. Kadıköy Korku Evi oyun alanına her seans, yalnızca bir ekip alınabildiğinden , rezervasyon bölümünden gün ve saat seçerek erkenden rezervasyon yaptırmanızı öneriyor. Oyun için minimum kişi sayısının 4olduğunu unutmayınız!

Okunma 771 defa Son Düzenlenme Cuma, 27 Mayıs 2016 13:53

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.