Bodrum(Kilitist) - Kaçış Oyunu İncelemesi

/ Cuma, 27 Mayıs 2016 / İlk yorumlayan ol! Kategori İncelemeler

Sapık bir katil ile yüzleşirken onun planlarını yorumlayabileceğiniz ve bunları yaparken de Kilitist’in oyun kurgu ve kalitesindeki farkı hissedeceğiniz bir kaçış oyunundan bahsediyoruz ki, oyunun sonunda mutlu ayrılacağınızdan eminiz. “Kilitist Bodrum” diğer oyununda da olduğu gibi dekor ve atmosfer kalitesini üst düzeyde tutmuş. Sürekli yaptıkları iyileştirmelerle de oyunun kalitesinin düşmesine mani olan sektörde ki kaliteli firmalardan olan Kilitist'in bu nadide korku oyununu denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Eminiz ki içi boş bir korku oyunundan çok daha fazlasını bulacaksınız. Oyunun bulmacaları hikaye ile birebir uyumlu olması ve takım oyunun ön plana çıkması ekibimizi mutlu eden nüanslardandı. Güvenlik unsurunu tehdit edecek tek bir öğenin olmaması da ekibin başarısıdır.

 

Ek Bilgi

 • Oyun Güvenliği Tehdit Unsurları: Oyun Güvenliği Tehdit Unsurları
 • Kaçış Oyunu Künyesi:

  TED BUNDY

  24 Kasım 1946’da Burlington, Vermont’ta dünyaya geldi. Babası tarafından sevilmeyen, kardeşi tarafından büyütülen, kötü bir çocukluk geçiren Ted Bundy lise yıllarında tanıştığı Stephanie Brooks’la ciddi bir ilişkisi olduğu, daha sonra kadının ilişkiyi Bundy’deki tutku eksikliğinden ve olgunlaşmadığından dolayı bitti.

  Çift iki yıl ayrı kaldıktan sonra Bundy kadının hayatına bir kez daha girebilmek için kendisini birçok alanda geliştirip avukat olduktan sonra kadının hayatına tekrar girerek evlenme teklif etti. Stephanie kabul etti, fakat evlenme teklifinden iki gün sonra Bundy kadını terk etti.

  Bu son ayrılıktan sonra Bundy’nin kendisine olan güveni kadınlar karşısında arttı ve kısa süre sonra üç yıl sürecek olan cinayet sürecine girdi.
  Kurbanlarını yaşadığı evin BODRUM katında işkence yaparak öldürmeye başladı. Son kurban adayı ve bodrumdan kaçabilen tek isim Jack’di. Şimdi ölümle burun buruna gelen sizlersiniz! Kaçmak için tek şansınız var oda birbirinizi kurtarmak!

  Suçu katil olması, teşhisi psikopatlık olan seri katilin elinden arkadaşların ile birlikte ya kurtulacaksın ya da öleceksin… korkularını yenip ölmekten kurtulabilmek için 60 dakikan var!

Okunma 851 defa Son Düzenlenme Cuma, 27 Mayıs 2016 14:06

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.