Gizemli Ev - Kaçış Oyunu

Gizemli Ev Evden Kaçış Oyunu

İlk albümünü 1986 yılında yayınlayan Barış Gökcen, şöhret basamaklarını hızla tırmandı. Albümü 2 milyon satarak önemli bir başarıya imza atan genç müzisyen sonraki albümlerinde istediği başarıyı bir türlü yakalayamadı.

Zaman içinde çabuk kazanıp çabuk kaybettiği şöhreti onu bunalıma sürükledi. Özel hayatında yaşadığı sorunlar plak şirketleriyle olan ilişkilerine de yansıyınca uzun bir süre inzivaya çekildi. Geçirdiği kötü ve buhranlı günlerin ardından kendisine çekidüzen veren müzisyen, ilk albümünde yakaladığı başarıyı yeniden elde edebilmek için albüm çalışmalarına başladı. Ne var ki başarısını göremeden hayata gözlerini yumdu. Ölümünün ardından yayınlanan albümü 10 milyon satarak yeni bir rekora imza atarken plak şirketinin de yüzünü güldürdü….

Ölmeden önceki son anlarını geçirdiği Kadıköy’deki evi, olay yeri incelemelerinden sonra mühürlenerek kapatıldı. Aradan geçen 20 yıla rağmen Gökcen’in ölümündeki sır perdesinin aralanmaması nedeniyle bir grup gazeteci, olayı araştırmak için yeniden Kadıköy’deki evine geldi…

Polis, gazetecilere araştırma yapabilmeleri için sadece 1 saat süre verdi. Bakalım bu gizemli ev’in sırlarını çözebilecekler mi?

 

LOCKEYFİVE İNCELEMESİ İÇİN TIKLAYINIZ...