Halloween Escape Room - Kaçış Oyunu

Halloween Escape Room Gerçek Kaçış Oyunu

Michael Myers 31 Ekim 1957 tarihinde doğmuştur. 1963’de Michael Myers 6 yaşında iken 17 yaşındaki ablasını mutfak bıçağı ile öldürmüştür. Öldürme nedeni ablasını erkek arkadaşıyla ilişkide bulunurken görmüş olmasıdır. Michael cinayeti işlerken palyaço maskesi takmıştır. Anne ve babası eve gelince Michael’ı kanlı bir bıçağı tutarken görmüşlerdir.

Bu cinayetin üzerine Islahevi’ne süresiz kaldırılmıştır. Oradaki doktoru Michael’ın hiç kıpırdamadan durduğunu 15 yıl boş duvarlara baktığını söylemiştir. Michael ile iletişim kurmaya çalışan doktoru hiçbir sonuç alamamıştır.Michael Myers 15 ıslahevinde durduktan sonra 1978 yılının 30 Ekim günü, yani bir cadılar bayramı gecesi 21 yaşındayken Islahevinden kaçar. İlk iş olarak bir işçiyi öldürüp tulumunu giyer ve daha sonra bir eğlence dükkânından maske çalar. Bu sefer de diğer kardeşini aramaktadır. Kız kardeşi bir gün biri tarafından izlendiğinin farkındadır. Kız kardeşi o gece çoçuklar ile televizyon izlemektedir.

Çoçuklar dışarıda öcü gördüğünü söyleyip durmakta, Kız kardeş ise buna inanmamakta, sadece bir çocuk saçması olduğunu düşünmektedir.Kız kardeşini kaçıran Michael Myers’in nerede olduğunu öğrenmek istermisin? Konuşmadan sadece kurbanlarına odaklanan katilimizden kurtulmak için 60 Dakika süren var. Kurtul özgürlüğünü al yada Yakalanıp neler olabileceğini yaşayarak gör. Seçim senin.

 

LOCKEYFİVE İNCELEMESİ İÇİN TIKLAYINIZ...